YOLCU BİLGİLENDİRME EKRANI

INTETRA YOLCU BİLGİLENDİRME EKRANLARI gerçek zamanlı yolcu bilgilendirme sağlayan elektronik bilgi sistemleridir.

INTETRA YOLCU BİLGİLENDİRME EKRANLARI araçların varış ve kalkış saatlerini aynı zamana muhtemel aksaklı ve gecikmeleri hakkında yolcuları bilgilendirir.

INTETRA tren-metro istasyonları, otobüs durakları ve havaalanları için farklı çeşitlerde yolcu bilgilendirme ekranları geliştirmistir. ”YENI” Kullanıcı dostu yazılımımız ile ana yönetim yazılımına kolay entegrasyon sağlar.

Havaalanı

İntetra Yolcu Bilgilendirme Ekranları; havaalanları, metro, tren ve otobüs duraklarında farklı talep ve ihtiyaçlara yönelik özel olarak dizayn edilmiş ekranlardır.

Metro

İntetra, toplu taşıma sistemlerinde, kullanılan yolcu bilgilendirme ekranlarını tasarlarken özellikle proje ihtiyaçlarına ve gerekliliklerine göre donanımsal ve yazılımsal çözümler sunmaya odaklanmıştır.

Tren

İntetra Yolcu Bilgilendirme Ekranları; tren ve metro saatleri, istasyona varma mesafesi vb. bilgileri yolculuk planı yapmaları için aktarmaktadır.

otobüs

Ayrıca Otobüs durakları için de tasarlanan Yolcu Bilgilendirme Ekranları sayesinde durağa varacak olan otobüsün hat numarası, varma mesafesi, zamanı vb. bilgiler yer almaktadır.

İZMİR METRO PROJESİ

Tek/Çift/Full Renk Tasarım,
Yüksek kalite LEDler ile piksel renk eşbiçimliliği elde etme,
5 mm- 7.62mm – 10 mm pp
1280mmx320mm
İç mekan / Dış mekan tasarımları
Led tam sürüm teknolojisi
Opsiyonel Led hata tespiti
Opsiyonel fazla güç kaynağı
Scada otomasyon sistemleri veya INTETRA PIDS Sunucusu üzerinden bağlantı