Yolcu Bilgilendirme Sistemleri

Havaalanı

Havaalanlarında uçuş varış, kalkış bilgisi, reklam gösterme, kamu bilgilendirme mesajları yayımlamaya yönelik özel dizayn edilmiş ekranlardır.

Tren

Şehir içi ve şehirler arası yolculuklar için kullanılan, tren ve peron bilgisini yolculara gösteren bilgi panolarıdır.

Metro

Metro aracında ve istasyonlarında, varış süresi, ortalama seyahat süresi, hava durumu gibi bilgilerin yolcularala paylaşıldığı sistemlerdir.

Otobüs

Otobüs duraklarında varış süresi, seyahat güzergah bilgisi, aracın durağa varma süresi vb. bilgiler vermek amacıyla kullanılır.

Yolcu Bilgilendirme Ekranları (YBE)

Kentlerdeki nüfus artışı, buna bağlı olarak artan trafik ve toplu taşıma ihtiyaçları, entegre ulaşım sistemlerini öncelikli hale getirmiştir. Sistemlerin öne çıkan uygulamalarının başında, toplu taşıma araçlarının ulaşım süreleri ve güzergah bilgisinin gösterildiği yolcu bilgilendirme sistemleri gelir.

İntetra, farklı talep ve ihtiyaçlara yönelik özel olarak LED veya LCD teknolojileri ile üretim yapmaktadır. Yolcu Bilgilendirme Ekranları, özel geliştirilen yazılım ile gerçek zamanlı yolculuk bilgisi vermektedir.

Toplu taşıma sistemlerinde kullanılan yolcu bilgilendirme ekranlarını tasarlarken proje ihtiyaçlarına ve gerekliliklerine göre iç ve dış mekan kullanımlar için özel çözümler üretir.

PID Amber

Tek Renk Yolcu Bilgilendirme Ekranı

PID RGB

RGB Yolcu Bilgilendirme Ekranı

LCD PID

Metro, Tren ve Otobüs İçi LCD Yolcu Bilgilendirme Ekranı

LCD PID

Metro, Tren ve Otobüs İçi LCD Yolcu Bilgilendirme Ekranı

Durak PID

Otobüs Durağı Yolcu Bilgilendirme Ekranı

E-ink PID

Metro, Tren ve Otobüs Durakları E-Paper Yolcu Bilgilendirme Ekranı