YOLCU BİLGİLENDİRME SİSTEMELERİ

Yolcu bilgilendirme sistemleri sayesinde zamanın ve enerjinin daha verimli kullanımı sağlanır.

Sistemin öne çıkan uygulamalarının başında toplu taşıma araçların ulaşım sürelerinin ve ulaşım güzergahlarının gösterildiği yolcu bilgilendirme ekranları gelir.

A m a c ı m ı z ;

Toplu taşımacılığı özendirmek ve gelişimine katkı sağlamaktır.

Havaalanı

İntetra Yolcu Bilgilendirme Ekranları; havaalanları, metro, tren ve otobüs duraklarında farklı talep ve ihtiyaçlara yönelik özel olarak dizayn edilmiş ekranlardır.

Metro

İntetra, toplu taşıma sistemlerinde, kullanılan yolcu bilgilendirme ekranlarını tasarlarken özellikle proje ihtiyaçlarına ve gerekliliklerine göre donanımsal ve yazılımsal çözümler sunmaya odaklanmıştır.

Tren

İntetra Yolcu Bilgilendirme Ekranları; tren ve metro saatleri, istasyona varma mesafesi vb. bilgileri yolculuk planı yapmaları için aktarmaktadır.

otobüs

Ayrıca Otobüs durakları için de tasarlanan Yolcu Bilgilendirme Ekranları sayesinde durağa varacak olan otobüsün hat numarası, varma mesafesi, zamanı vb. bilgiler yer almaktadır.

GERÇEK ZAMANLI YOLCU BİLGİLENDİRME SİSTEMLERİ

İntetra Yolcu Bilgilendirme Ekranları, gerçek zamanlı bilgilendirme yapabilmek adına özel yazılım ile tasarlanmıştır. Bu yazılım ile ana kontrol merkezine kolayca entegre olabilmektedir. Proje bazlı olarak müşterilerimize alternatifli ve esnek çözümler sunabilecek yapıda tasarlanmış olan İntetra PID software ile Yolcu Bilgilendirme ekranlarında gerçek zaman ve rota bilgisi verilebilmektedir.